ateş ve su 1

Ateş ve Su Orman Tapınağı

Çok basit gibi duran ama oldukça keyifli ve gittikçe daha zor bölümlere kapı aralayan Ateş ve Su Orman Tapınağı oyunu ile boş vakitlerinizi eğlenceli şekilde geçirmeye ne dersiniz? W,A,S ve D tuşlarının yanı sıra yön tuşlarını da kullanarak keyifli bir yolculuğa hazır mısınız? Beceri ve bilgi gerektirmeyen ama dikkat gerektiren bu çılgın oyunda hem ateşi hem de su damlasını profesyonel şekilde kullanmanız gerekecek. Her iki kahramanınızın da özel yetenekleri var ve her ikisinin de handikapları var. Ateşi, su kanallarına karşı korumalı ve suyu da asla ateşe yaklaştırmamalısınız. Çünkü küçük kahramanlarınız ateş suda boğulur ve su da ateşte yanar. Yani, bu minik kahramanların hayatı ellerinizde ve çok eğlenceli bir oyun için yönlendirilmenizi beklemekte.

Oyun içinde sizi tatlı maceralar ve sürpriz tuzaklar bekliyor olacak. Her iki kahramanı da eş zamanlı koordineli şekilde kullanmanız gerekecek. Su kahramanınızı Orman Tapınağının gizemli yollarında W,A,S ve D tuşları ile yönetirken; ateş kahramanınızı ise Orman Tapınağında geride bırakmamak ve suya eşlik etmesi için yön tuşlarını kullanmanız gerekecek.

Oyunun başlarında yönlendirmeleri bulacaksınız. Bu yönlendirmeler, daha mükemmel oyun deneyimi için işinize yarayacak ama sonrasında tüm kontroller sizin elinize geçecek ve hiçbir uyarı olmadan Orman Tapınağında kahramanlarınızı güvenli şekilde varış noktasına ulaştırmanız gerekecek. Bu arada, bonusları ve sürpriz ödülleri toplamayı unutma. Bunlar size ekstra güç ve enerji verecek aynı zamanda oyun puanınızı yükseltmenizde işe yarayacak. Hadi hemen oynamaya başla!

Oyuna Başla