ateş ve su 1

Ateş ve Su Işık Tapınağı

Fireboy ve Watergirl’ün bu seferki macerası Işık Tapınağında. Güçlü stratejiler geliştirmeniz gerekebilir bu bölümde. Zira, daha fazla düşman, daha fazla tuzak ve daha fazla viraj sizleri bekliyor olacak. Yön tuşlarını kullanma alışkanlığınızı biraz daha geliştirmeniz gerekecek. Çünkü Orman Tapınağı’nı geçip artık Işık Tapınağına geldiniz ve burada işler pek de beklediğiniz gibi gitmeyebilir. En azından doğru stratejileri uygularsanız, sizin için daha mükemmel bir oyun deneyimi olabilir. Su kahramanınızı ateşten koruyun çünkü ateş Watergirl için tam bir kabus ve Watergirl ondan çok korkuyor. Bu yüzden ateş tuzaklarına karşı daha dikkatli olmanız gerekir. Bir de yeşil tuzaklar da kimi zaman kahramanlarınız için problem yaratabilir. Fireboy için ise su tam bir düşman. Suya düşmemeye çalışmalısınız. Bunun için yavaş ve stratejik hareket etmeniz gerekir

Watergirl için W,A,S ve D tuşlarını kullanarak hareket edebilirsiniz. Sağ ve sol hareketler için A ve D tuşlarını kullanın. Yere yatmak ve zıplamak için ise sırası ile S ve W tuşlarını kullanın. Tuşları doğru zamanda doğru yerde kullanın. Çünkü ateş suyu içine çeker. Fireboy için ise Yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Bu oldukça kolay bir kullanım imkanı sunacaktır.

Işık Tapınağının gizemini çözebilmek için her iki kahramanınızı da doğru kullanmanız gerekir. Eş zamanlı kullanmanız gereken zamanlar olacaktır. Bununla birlikte, Işık Tapınağından kurtulmak için ışığı takip edin!

Oyuna Başla