ateş ve su 3

Ateş ve Su-Buz Tapınağı

Ateş ve Su oyunun en zorlu etaplarından olan Ice-Temple yani Buz Tapınağı, daha fazla tehdit, daha güçlü stratejik hamleler ve daha büyük sürprizler ile geliyor. Bu bölüm oldukça zor etaplara sahip. Oynaması basit ama devam etmesi çok zor. Çünkü oldukça dikkatli olmalısınız. Her adımı atmadan önce dengenizi sağlamanız gerekecek. Aksi durumda bir anda sönebilir veya yanabilirsiniz. Kahramanlarınız bunları hak etmiyor!

Watergirl, oldukça narin. Bu yüzden onun yanmaması için ateşten uzak durman gerekir. Ateşe asla dayanmaz ve ateşe düştüğünde bir anda sönümler. Bu da oyuna tekrar başlaman gerektiği anlamına gelir. Watergirl yönlendirilmesi için W,A,S ve D yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Tabii ki Watergirl’e eşlik eden bir diğer kahramanınız ise Fireboy. Fireboy daha güçlü gibi görünse de onun karşısında daha büyük tuzaklar var. Su, yeşil havuz, canavarlar ve diğerleri… Kısacası Buz Tapınağında en fazla şey, kuşkusuz tuzaklar ve düşmanlar. Bu tapınaktan çıkmanız ise ancak dikkatiniz ve stratejik hamleleriniz ile mümkün.

Ateş ve Su Buz Tapınağı oyununda Ateş ve Su karakterlerini eş zamanlı olarak koordineli bir şekilde yönetmeniz gerekecek. Her ikisini de aynı anda tapınağın odalarından çıkarmanız gerekir. Onlarca farklı odanın her birinde kahramanlarınızı farklı maceralar ve zorlu süreçler bekliyor olacak. Dikkatli olmazsanız oyunun en başına dönme riskiniz var. Bu yüzden kahramanlarınızı doğru şekilde yönetmeye bakın!

Oyuna Başla