ateş ve su 5

Ateş ve Su Oyna 5 Elementler

Ateş ve Su oyununun en zorlu, en uzun ve en sıradışı bölümlerinden olan 5 Elementte büyük maceralar sizleri bekliyor olacak. Yeni bir oyun olmasından dolayı belki de çoğunuz için ilginç bulmacalar olabilir ama oynadıkça daha fazla heyecan ve daha fazla keyif aldığınızı göreceksiniz. Hayalinizdeki oyun deneyim için bu oyunu oynayarak boş vakitlerinizi keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Kahramanlarınızdan Watergirl ve Frieboy, bu oyunda daha fazla yardımınıza ihtiyaç duyacak. Çünkü bu iki kahraman için 5 element, daha önce deneyimlemedikleri bir macera ve her an hata yapabilirler.

Bilmeceleri çözüp daha fazla elmas toplayın, güçlü surları atlayın ve tehlikeli bariyerleri ortadan kaldırın. Havuzlar teniniz ile uyumlu değilse, sizi yakabilir veya sönümleyebilir. Bu yüzden çok dikkatli olun. Watergirl, sizin hassas olmanız gereken Su karakteri ve ateşe karşı çok duyarlı. W,A,S ve D tuşları ile onu kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Ama hızlı olmaya gerek yok. Çünkü her an ateşte sönebilir ve ortadan kaybolabilir. Aynı şekilde Fireboy da sizin Ateş kahramanınız ve çok yardıma ihtiyacı var. Her an onun için de tuzaklar ve düşmanlar ortaya çıkarak onu söndürebilir. Çok dikkatli olmalısınız çok!

Ateş ve Su 5 Element oyununu dilerseniz tek başınıza veya bir arkadaşınız ile birlikte oynayabilirsiniz. Tüm levelleri atlayın ve mükemmel bir oyun deneyimini arkadaşınız ile paylaşın. Hadi hemen siz de keyifli zaman geçirebileceğiniz bu oyunu oynamaya başlayın!

Oyuna Başla